Головна » 2010 » Лютий » 24 » Молодіжні організації Росії і України готують звернення до прем'єр-міністрів
Молодіжні організації Росії і України готують звернення до прем'єр-міністрів
20:31:30

Молодіжні організації Росії і України готують звернення до прем'єр-міністрів

   Проблеми молоді України, не будучи пріоритетом української влади, вже давно мають потребу якщо не в рішенні, то хоч би в увазі. Досвід Росії в цьому плані міг би стати корисним, вважають експерти молодіжного відділення Центру соціально-консервативної політики (Україна). Експерт Інституту Політичної Освіти, депутат Закарпатської облради Олександр Солонтай проаналізував останні декілька років української політики в аспекті вирішення молодіжних проблем.

  Молодіжні організації Росії і України готують звернення до прем'єр-міністрів «Віктор Ющенко не подав у Верховну Раду жодного розробленого Секретаріатом президента законопроекту у сфері молодіжної політики», - відзначив він і додав, що президент при цьому також не ветував закони, що ущільнюють інтереси молоді.

   «Янукович хоче залишитися на другий термін, він про це заявив. В цьому випадку йому необхідно завоювати голоси молодих на наступних виборах, подати відповідні законопроекти у Верховну Раду - сказав політик. Навіть наймасштабніша робота громадських молодіжних організацій не замінить державної політики в цій сфері, вважає глава Союзу молоді регіонів України Андрій Пінчук.

   В той же час, очікування сприятливих змін не повинне приводити до відсутності цивільних ініціатив з питань молоді. «Молодіжні громадські організації – це лише невелика частина із загальної кількості цивільних організацій. І це проблема», - сказав Пінчук. З приходом нової влади варто сподіватися на позитивні зміни у сфері молодіжної політики країни. Президент Українського незалежного Фонду інноваційного розвитку Руслан Синельников порівняв підхід до проблем молоді України і Росії. «У Україні дії держави в області молодіжної політики не носять скільки-небудь системного характеру. У Росії ж молодіжна політика розвинена, можливо, не на такому рівні, як хотілося б молодим росіянам, але там є контакт з вищим керівництвом країни», - сказав він. «Ми (Україна і Росія – прим. ред.) потребуємо взаємної довіри і рівноправного спілкування», - пояснив свою позицію Синельников.

   За словами глави оргкомітету  «Студентська республіка» Павла Вікнянського, молодіжні цивільні організації Росії і України готують звернення до прем'єр-міністрів обох країн. У зверненні йдеться про створенні українсько-російських центрів в Москві і Києві, які б «підтримували діалог між молодіжними організаціями України і Росії».

   ДОВІДКА: Громадська українська організація «Центр соціально-консервативної політики» створена 6 жовтня 2008 року. Президент - Юрій Ліпчевський. У своїй роботі вона спирається на досвід, накопичений російським Центром соціально-консервативної політики, загальновизнаним і впливовим інститутом прогнозування і вироблення суспільно-значимих рішень. На засіданнях ЦСКП обговорюються багато актуальних для стосунків між Росією і Україною тем: спільна робота експертних співтовариств і дослідницьких центрів, конфлікт політичних еліт, трудова міграція, російськомовна книга в Україні, збереження історичної пам'яті, співпраця з профспілковим рухом України і т. д. Один з пріоритетних напрямів в роботі Центру - залучення активної молоді – політиків початківців, студентів-політологів - в суспільно-політичне життя країни. За ініціативою депутата Маріупольської міської ради Петра Іванова при ЦСКП було створено молодіжне відділення.
ЦСКП в Україні - це свого роду дискусійний клуб парламентарів, зацікавлених органів виконавчої влади, розробників законопроектів, експертів і творчої інтелігенції. Мета ЦСКП в Україні - надати громадським діячам нової формації можливість вести постійний і конструктивний діалог.

Джерело: www.ukrosvita.at.ua






Переглядів: 446 | Додав: Ю_Тригубець | Теги: Україна, прем'єр-міністр, Молодіжні організації, Росія | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]